Nowoczesne strony www

Zajmujemy się także tworzeniem pięknych i przyjaznych stron www.

Przyjazna dla użytkownika strona www to znaczy zgodna z nowoczesnymi standardami, oparta o sprawdzone rozwiązania programistyczne i prawidłowo działająca na wszystkich urządzeniach stacjonarnych i mobilnych.

Możemy również przebudować i odświeżyć Twoją obecną stronę.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z równie wielką dbałością! Wiemy, że strony internetowe są częścią identyfikacji wizualne i elementem budowy świadomości Twojej marki możemy również przygotować spójne wizerunkwo logo, wizytówki, materiały reklamowe, wizytówki.

Responsywne i wygodne w użytkowaniu

Dla wygody użytkowników w późniejszym użytkowaniu strony w większości projektów wykorzystujemy system zarządzania treścią CMS WordPress. Projektujemy kompleksowy szablon graficzny zaczynając od projektu graficznego, analizując zamieszczane na stronie treści, aż po wdrożenie na serwerze i konfigurację. Dzięki wykorzystaniu CMS WordPress każdy klient, bez  jest w stanie samodzielnie dokonać modyfikacji  treści poszczególnych podstron serwisu.

Tworzone przez nas strony internetowe są responsywne – to znaczy, że na każdym urządzeniu są dostosowane do wielkości ekranu i wyświetlają się poprawnie na nowoczesnych smartfonach i tabletach. To bardzo ważne, ponieważ obecnie duża część klientów korzysta z urządzeń mobilnych. My sprawimy, że przeglądanie strony Twojej firmy stanie się czystą przyjemnością i wygodą.

Chcesz wiedzieć więcej? Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń lub napisz, a my chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Kontakt
zante-ps
cozzi-ps
Back to Top