Jesteśmy LemonSolutions

Z każdej marki wyciskamy to, co najlepsze. Zielone pomysły zmieniamy w dojrzałe idee, a owoce naszej pracy doskonale się sprzedają.

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy profesjonalnie zajmującej się marketingiem restauracji w Warszawie i Trójmieście?

Kluczem do sukcesu jest spójny wizerunek marki oraz jedna strategia komunikacji. W Lemon Solutions dysponujemy całym szeregiem ekspertów, którzy współdziałają ze sobą przy współpracy nad jednym projektem.

Oferujemy kompleksową obsługę marketingową dla gastronomii. Dzięki temu możemy stworzyć lokal, który będzie tłumnie odwiedzany przez gości. U nas wszystkie działania promocyjne są jak jeden wielki organizm, dzięki czemu wykorzystujemy potencjał synergii.

 

Nasz zespół


Rafał

Koncept & marketing & strategia

Wie jak z każdej cytryny wycisnąć cały sok i zrobić dochodową lemoniadę. Najbadziej szalone pomysły i wizje zamieni w apetyczny koncept biznesowy.

Wojtek

Grafika & logo & identyfikacja wizualna

Potrafi przekuć każdą kreatywną myśl w piękne i skuteczne identyfikacje wizualne i grafiki. Zna najlepsze sztuczki reklamowe!

Sebastian

Strony www

Odpowiedzialny za wszystkie magiczne linijki kodów, dzięki którym Wasze strony działają poprawnie.

Daniel

Foto & video

Potrafi znaleźć dobry kadr w każdej sytuacji. Robi najbardziej apetyczne zdjęcia i zawsze tryska humorem.

Dominika

Wizerunek & social media

Jedyna przedstawicielka płci pięknej. Odpowiada za elementy „piękna” w każdym projekcie. Robi najlepsze foty na fejsa i instagrama!

Kevin

Obsługa barmańska & eventy

Nasz barowy ananas – miksuje najlepsze drinki w mieście i potrafi rozkręcić każdą imprezę!

Back to Top