Lemon Solutions logo

Kim jestem?

Cześć,
z tej strony Rafał Narwojsz z LemonSolutions. Od ponad 9 lat zajmuję się marketingiem dla restauracji, hoteli, kawiarni, barów, cateringów i innych firm z branży HoReCa.

Rafał Narwojsz.

Apetyczny marketing dla gastronomii

Jestem Zewnętrznym Managerem Marketingu Restauracji i firm z branży gastronomicznej; konsultantem, doradcą w sprawach marketingu i wizerunku oraz źródłem pomysłów na skuteczne promowanie lokali.

Specjalizuję się tylko i wyłącznie w gastronomii. Uważam, że to specyficzna branża, która wymaga specjalnego podejścia i zrozumienia.

Skutecznie analizuję i dostarczam restauracjom rekomendacje jako spojrzenie osoby z zewnątrz. Odsiewam prywatne sentymenty właścicieli i stronnicze poglądy. Zawsze mówię, jak jest, nawet jeśli prawda może okazać się trudna do przyjęcia. 

Pracuję tylko z firmami, w których potencjał szczerze wierzę.

Znam biznes restauracyjny od podszewki, bo pracowałem przez wiele lat jako manager restauracji, a moja rodzina od kilkunastu lat z powodzeniem prowadzi 2 restauracje w Trójmieście.

Lemon Solutions marketing dla gastronomii

Doświadczenie.

Z miłości do marketingu i... jedzenia!

Ukończyłem Szkołę Główną Handlową w Warszawie i jestem magistrem finansów i ekonomii. 

Wykładałem na Uniwersytecie Warszawskim “Marketing w branży gastronomicznej”, a także przez wiele lat pracowałem w marketingu dużych firm z branży spożywczej m.in. Grant’s Whisky (CEDC), Fit&Easy (Green Factory) oraz Morliny (Animex). 

Jestem autorem e-booka “O czym musisz pamiętać, zanim otworzysz restaurację” oraz bloga o gastronomii.

Prywatnie jestem tatą ciekawskiego 3-latka, podróżnikiem, pasjonatem kuchni, gotowania… i jedzenia!  

Uwielbiam odkrywać nowe restauracje, próbować, smakować i testować. Zwiedzając nowe kraje, zawsze zaczynam od poznawania ich kuchni i lokalnych specjałów, dlatego swoje wyjazdy nazywam #gastroturystyka

Zapraszam do współpracy!

Podpis Rafał Narwojsz


* Podczas bezpłatnej konsultacji porozmawiamy o potrzebach Twojej firmy, następnie przygotuję niezobowiązującą ofertę dopasowaną do oczekiwań.

Z kim pracuję?

Ania

Social Media Manager

Odpowiada za rozwój nowych klientów. Współpracuje na co dzień z kluczowymi restauracjami i hotelami.

Wojtek

Graphic Designer

Potrafi przekuć każdą kreatywną myśl w piękne i skuteczne identyfikacje wizualne i grafiki. Zna najlepsze sztuczki reklamowe!

Jarek

Web Developer

Tworzy wszystkie magiczne linijki kodów, dzięki którym Wasze strony działają poprawnie, pilnuje ich bezpieczeństwa i szybkości wyświetlania.

Ola

Foodie Photographer

Odpowiada za elementy „piękna” w każdym projekcie. Robi najlepsze fotografie kulinarne i najbardziej apetyczne zdjęcia!

Daniel

Video Maker

Potrafi znaleźć dobre ujęcia w każdej sytuacji. Robi najciekawsze filmiki z ziemi i powietrza, a w pracy zawsze tryska humorem.

Co najbardziej lubimy?

Lubimy pracować na każdym etapie

Kluczem do sukcesu jest spójny wizerunek marki oraz jedna strategia komunikacji. W Lemon Solutions dysponujemy całym szeregiem ekspertów, którzy współdziałają ze sobą przy współpracy nad jednym projektem.

Gadżety reklamowe
80%
Strony www i SEO
90%
Branding i design
95%
Social media
100%

Komu pomagam?

To jak, działamy razem?