Strona www na abonament

Strona restauracji na abonament – na wyciągniecie ręki

Uruchom stronę restauracji z Lemonsolutions!

To szybkie rozwiązanie, które pozwoli Ci profesjonalnie wypromować Twój biznes. Dzięki systemowi abonamentowemu rozłożysz wydatki na dłuższy czas i na bieżąco będziesz czerpać zyski ze swojej inwestycji. To świetne rozwiązanie dla osób rozpoczynających przygodę w branży gastronomicznej, restauracji i innych punktów gastronomicznych, które planują wdrożyć dowozy oraz dla tych, którzy prowadzą sprzedaż online za pośrednictwem popularnych portali.

Jakie funkcje ma nasza strona?

 • System Zamówień Online – Twoja nowa strona internetowa będzie wyposażona w intuicyjny system składania zamówień. Dzięki niemu klienci będą przeglądali menu, wybierali i opłacali zamówienie z poziomu tabletu lub komputera, a Ty będziesz mógł łatwo wszystkim zarządzać.
 • Aplikacje mobilne – Z UpMenu zyskujesz w pełni funkcjonalną, przetestowaną aplikację, z której chętnie będą korzystali Twoi goście. Co więcej, aplikacja jest spersonalizowaną pod kątem Twojej firmy.
 • Kreator stron WWW – Stworzenie strony internetowej restauracji z UpMenu to pestka. Korzystasz z gotowych modułów, zamieszczasz własne grafiki i zyskujesz witrynę, która będzie funkcjonalna i miła dla oka.
 • Rezerwacje stolików – Teraz, gdy Twoi goście będą chcieli zamówić stolik, nie będą musieli dzwonić bezpośrednio do restauracji. Złożenie rezerwacji zajmie im tylko chwilę i będzie mogło być w pełni załatwione z poziomu strony www lub aplikacji.
 • Zamawianie do stolika przez QR Kody – Czy zamawianie bez kelnera jest możliwe? Tak – możesz ułatwić gościom składanie zamówień na pozycje z menu za pomocą QR kodu naklejonego na stolikach. Wystarczy, by zeskanowali go z aplikacji i wybrali odpowiednie propozycję z wirtualnej karty.
 • Portal – Chcesz promować swój lokal na portalu z zamówieniami on-line? Z UpMenu to proste, a wdrożenie rozwiązania zajmie Ci tylko kilka dni.
 • Narzędzia marketingowe – Promocja w Internecie jest bardzo ważna do tego, by przyciągnąć gości. W UpMenu masz ją w pakiecie. Zyskasz dostęp do różnorodnych narzędzi marketingowych, dzięki którym Twoja marka stanie się lepiej rozpoznawalna.
 • Program lojalnościowy – Zbieranie punktów lub pieczątek to coś, co lubią klienci gastronomii. Buduj ich lojalność ze sprawdzonymi programami.
 • Integracje zewnętrznych systemów – Rozwiązania UpMenu łatwo zintegrujesz z systemami POS oraz bramkami płatności i operatorami dostaw.

Ile kosztuje abonament?

 • Basic – 149 zł miesiąc / restaurację

W pakiecie: 90 zamówień / miesiąc, bezpłatna instalacja, darmowe zamówienia ze strony, bezpłatne zamówienia na Facebooku, darmowa strona www, 0% prowizji. Dodatkowo: +200 zł aplikacja mobilna, +99 zł program lojalnościowy.

 • Standard – 249 zł miesiąc / restaurację

W pakiecie: 250 zamówień / miesiąc, bezpłatna instalacja, darmowe zamówienia ze strony, bezpłatne zamówienia na Facebooku, darmowa strona www, 0% prowizji. Dodatkowo: +200 zł aplikacja mobilna, +99 zł program lojalnościowy.

 • Premium– 499 zł miesiąc / restaurację

W pakiecie: brak limitu zamówień, darmowy program lojalnościowy, bezpłatna instalacja, darmowe zamówienia ze strony, bezpłatne zamówienia na Facebooku, darmowa strona www, 0% prowizji. Dodatkowo: +200 zł aplikacja mobilna.

Chcesz zyskać więcej możliwości?

Skorzystaj z oferty już dziś!

Dodano 31 maja 2021 w Aktualności

Back to Top