Profesjonalne sesje zdjęciowe dla restauracji

Rozbudzamy apetyt na restauracje!

Fotografia kulinarna to obecnie podstawa budowania wizerunku. Przygotujemy dla Twojej restauracji sesję zdjęciową oraz zapewnimy jej sprawny przebieg. Mamy doświadczenie w pracy z sesjami produktowymi oraz wnętrzami, zdjęciami potraw oraz z modelami.

Profesjonalna fotografia kulinarna i piękne zdjęcia potraw potrafią rozbudzić apetyt w każdym z Twoich gości. Nie od dziś wiadomo, że ludzie „jedzą również oczami”. Apetyczne zdjęcia są wspaniałym narzędziem marketingowym i mają setki zastosowań. Mogą być podstawą wszystkich materiałów reklamowych, bazą do ulotek, banerów reklamowych, tworzyć przyjazne i nowoczesne strony www, a także pozwalają na świetną komunikację w social media.

Fotografia kulinarna to zdjęcia, które procentują w przyszłości

Warto wykonać profesjonalną sesję zdjęciową, ponieważ uzyskane materiały procentują w przyszłości i potrafią uzyskać pozytywny efekt „kuli śnieżej” dla Twojej restauracji lub kawiarni. Tworzymy piękne zdjęcia zarówno Twoich potraw i napojów, ale także wnętrza i obsługi. Dzięki temu Twoi goście i fani w social media mogą poczuć atmosferę lokalu i łatwiej utożsamiać się z nim.

Video reklamowe – uchwyć życie Twojej restauracji w ruchu

Naszą specjalizacją są filmy promocyjne, które stanowią wyrazistą wizytówkę firmy. Stawiamy na nowoczesność! W naszym portfolio znajdują się filmy korporacyjne, reklamowe, spoty social media. Wiemy jak wykorzystać potencjał produkcji filmowej w twojej firmie oraz na co uwagę zwracają widzowie. Dzięki temu mamy pewność, iż nasz film będzie skutecznym narzędziem reklamowym.

Filmy i zdjęcia z drona – pokaż swój obiekt i okolicę

Zdjęcia lotnicze, z lotu ptaka pozwalają na uzyskanie niecodziennej i ciekawej perspektywy dla Twoich widzów. W naszej ofercie są również inspekcje techniczne z drona i dokumentacja z drona. Film lotniczy i zdjęcia lotnicze oddają wielkość hotelu lub Twojej restauracji. Ujęcia z drona pomagają w wizualizacji i promocji obiektów weselnych i eventowych. Filmy promocyjne czy reklamowe z wykorzystaniem drona pomogą w zdobyciu wartościowego klienta.

 

 

 

SESJA FOTO

od 890zł za sesję
  • podstawowa sesja zdjęciowa
  • obróbka i retusz (ok. 30-50 zdjęć)
  • umowa z przekazaniem praw majątkowych

VIDEO

od 1090zł za film
  • nagranie z drona lub kamery reporterskiej
  • propozycja podkładu muzycznego
  • obróbka i montaż
  • opracowanie scenariusza nagrań
  • umowa z przekazaniem praw majątkowych
  • materiał FHD 25-120p

 

Chcesz wiedzieć więcej? Masz dodatkowe pytania? Potrzebujesz innego zakresu oferty?

Zadzwoń lub napisz, a my chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Formularz kontaktowy

 

Back to Top